بخش اورژانس

مجموعه اورژانس با زیر بنایی حدود  846 متر در طبقه همکف بیمارستان قرار دارد. از ویژگیهای منحصر به فرد این مجموعه وجود واحد های مجزا اتاق تریاژ، اتاق CPR، اتاق عمل سرپایی، اتاق گچ، اتاق پزشک، استیشن پرستاری، یونیت های بیماران، اتاق ایزوله، اتاق های استراحت پرسنل و آسانسور مخصوص حمل بیمار جهت دسترسی سریع به اتاق عمل و بخش های ویژه می باشد. از ویژگی های بارز دیگر این مجموعه هم جواری آن با واحد های تصویر برداری و آزمایشگاه می باشد که این امکان را فراهم می کند تا دسترسی به اطلاعات بیمار هرچه زودتر مهیا گردد و سرعت تصمیم گیری در مورد وضعیت بیمار را تسریع می بخشد. این بخش شامل پزشکان ماهر اورژانس، پرستاران با انگیزه و مهارت و علاقه مند به کار و خدمات آموزش دیده جهت کمک به بیماران می باشد که اهداف همگی فراهم آوردن بهترین شرایط و امکانات و بهترین درمان و بهترین نتیجه برای بیماران می باشد.

اتاق های این مجموعه شامل:
اتاق تریاژ: مجهز به دستگاههای مانیتورینگ پرتابل ، ECG، ساکشن، کپسول اکسیژن سانترال و …می باشد.
اتاق CPR:  شامل دو تخت  CPR و مجهز به دستگاه ونتیلاتور، الکتروشوک، مانیتورینگ سانترال و پرتابل، کپسول های اکسیژن، ساکشن،  پمپ انفوزیون، نبولایزر، پالس اکسی متری سیار، ترالی مجهز به داروها و تجهیزات نجات دهنده حیات بیماران بدحال و …می باشد .
بخش: حاوی 10 یونیت مجهز به مانیتورینگ و یک یونیت ایزوله، اکسیژن سانترال، ساکشن سانترال می باشد. تجهیزات بخش نیز حاوی دستگاههای ECG، ساکشن کپسول های اکسیژن، الکتروشوک، پمپ انفوزیون، ساکشن، ترالی شامل مجهز به داروها و تجهیزات نجات دهنده حیات بیماران و… می باشد.
این مجموعه با کلیه این امکانات و تجهیزات آماده پذیرش بیماران سرپایی، بستری ( اعم از نورولوژی، قلبی تنفسی، داخلی، جراحی، پذیرش  بیماران نیاز به مراقبت ویژه و… با بهره گیری از برترین کادر درمانی و مدرن ترین تجهیزات) می باشد.

Optimized-2371
Unknown